VIP Lounge

Başvurunuz aşamasında Vizeem ofisi içerisinde ücretsiz lounge hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Lounge salonumuzda servis edilen sıcak, soğuk içecekler ve atıştırmalıklar eşliğinde, keyifli bir ortamda bekleme imkanına sahip olabilir, talebiniz doğrultusunda seyahat etmeye planladığınız ülke hakkındaki videoları da izleyebilirsiniz. Bu hizmet aracı kurumların sağladığı VIP Lounge hizmeti ile karıştırılmamalıdır.

Fotokopi Ve Çıktı Alma Hizmeti

Vize başvurunuzda önemli belgelerin yüksek kalitede kopyasına sahip olmak, süreci olumlu yönde etkileyen faktörlerden bitanesidir. Fotokopi ve çıktı alma hizmeti danışmanlık bedeli içerisinde ücretsiz olarak verilmektedir.

Form Doldurma

Başvuru formunuz, uzman danışmanlarımız vasıtasıyla ülkelerin istediği prosedüre göre, tam ve eksiksiz şekilde doldurulmaktadır. Bu hizmet danışmanlık bedeli içerisinde ücretsiz olarak verilmektedir.

Danışmanlık hizmetini bizim üzerimizden almayıp dışarıdan münferit olarak gelip hizmet almak isteyen başvuru sahipleri için bu hizmet ücrete tabidir. Ülkelere ait başvuru formları değişkenlik gösterdiğinden, hizmetin sabit bir ücreti bulunmamaktadır. Uzman müşteri temsilcilerimiz, gideceğiniz ülkeye göre fiyat konusunda sizleri bilgilendirecektir.

Kurye Hizmeti

Vizeem’den aldığınız hizmet sayesinde, birden fazla ziyaret düzenlemeye gerek kalmadan zamandan ve seyahat maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.

Başvuru süreciniz sonunda pasaportunuzun istediğiniz zamanda, hızlı ve doğrudan evinize veya ofisinize teslim edilmesini sağlayabiliriz. Danışmanlık hizmetini bizlerden sağlayan başvuru sahipleri için, aracı kurum kargo hizmet bedeli hariç, tüm kargo ücretleri bizlere aittir.

İnternet KIOSK

Vizeem yeni nesil ofisimizde internete girmek istediğinizde, sıcak bir ortamda,  bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.