Kanada Vizesi

Kanada vizesi Türk pasaport sahiplerinin Kanada’ya seyahat edebilmeleri için başvurulması gereken bir vize türüdür. Seyahat amacı ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vizeli geçişlerine izin verilmektedir. Kanada başvurusundan önce almış ve kullanmış olduğunuz bir Amerika vizeniz varsa vize alma şansınız yükselmektedir. Kanada yaşıyor olduğunuz ülkede bir suça karıştınız mı? Düzenli geliriniz var mı? gibi soruları başvuru dosyanızda size sormaktadır. Başvuru dosyanızda seyahatinizi finanse edebileceğinizi belirleyen belgelerin yeterli sunulması
Kanada

önemlidir. Vizenizi doğru kullanacağınızı ve ülkeye dönüşünüzün kesin olacağını garanti etmeniz Kanada vizenizin çıkmasının temel taşıdır. Kanada üzerinden transit vize başvurusu yapabilmek için sadece hava yolu kullanım şartı vardır. Kara, demir yolu ya da deniz yolu ile geçişlerde transit vizeye başvurmanız olanaksızdır. Kanada vizesi ile ilgili çok fazla bilgi olduğundan, güncel durumunuza uygun sağlıklı bilgi ve evrak listesine ücretsiz sahip olmak için Vizeem danışmanlık şirketini arayabilirsiniz.

Vize Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Vizeem danışmanlık firması Kanada vizesinin zorlu sürecinde size tam danışmanlık veren A sınıfı Türsab kayıtlı bir turizm acentasıdır. Kanada vizesi sahibi olmak için Vizeem uzman kadrosundan destek almanız bu süreçte yaşanacak olası aksaklıkların önüne geçmenizi sağlayacaktır. Form doldurma işlemi başlı başına dikkat gerektiren ve tek başına danışmanlık almak için yeterli bir ihtiyaçtır. Vizeem profesyonel ekibi dosyanızda hangi belgelerin eksik ve hatalı olduğunu belirler. Olması gereken evrakları sizinle paylaşarak dosyanızı başvuruya hazır hale getirir. Biometrik işlemleriniz eksikse tamamlanması için sizi doğru yönlendirir. Bu işlemleri yaparken minimum sürenizi alarak maksimum hizmet sunmak asıl amaçtır. Başvuru işlemlerinizi başlatmak için dilerseniz bizi ofisimizde ziyaret ederek evrak teslimi yapabilirsiniz. Dilerseniz de kargo yolu ile sizden istenen belgeleri Vizeem danışmanlarına ulaştırarak süreci başlatmış olabilirsiniz.
vize-danismanlıgı

Kanada Vizesi Hakkında Merak Edilenler

Kanada vizesi almak için maddi gücünüzün yerinde olması ve bunu banka dökümünüz ile belgelendiriyor olmanız gerekmektedir. Gelirinizi yasal yollardan sağladığınızı kanıtlamak için, çalışma ve şirket evrakları sunmanız istenmektedir. Kanada’ya seyahat amacınız turistik ticari ya da göç etmek amaçlı olsun, çalışmayan bir bireyseniz sponsor talep edilmektedir. Sponsorunuzun Türkiye’den olması istenmekte ve gelir durumunu gösteren belgeler sunması istenmektedir. Aile bireyinden birisi Kanada’da yaşıyor ise onu ziyaret etme amaçlı ziyaret vize türüne başvurabilirsiniz. Yaşam koşullarının çok yüksek olduğu dünyanın en mutlu ülkesi olan Kanada için Vizeem danışmanlık ile vize başvurunuzu yapabilirsiniz. Vizenizin sonuçlanma süresi başvuru türüne göre değişiklik gösterse bile genellikle 15-30 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Kanada vizesi çok detaylı ve istikrar gerektiren bir vizedir. Ülkedeki yaşam durumunuza göre başvuruda istenen evrak listesi tamamen değişebilmektedir. Vizeem danışmaları sizler ile doğru ve en güncel bilgileri paylaşmaktadır.

Kanada Vize Türleri

Kanada Vizesi
  • Can Plus
  • Turistik
  • Ticari
  • Aile Arkadaş ziyareti
  • Transit
  • Şoför
  • Eğitim
  • Çalışma

Kanada vize başvurularınız için gerekli evrak listesine Vizeem ofisini arayarak veya whatsapp hattımız üzerinden ücretsiz gönderim talep edebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.