Yunanistan Vizesi

Vizeem firması uzman danışmanları ile görüşerek seyahat planınıza uygun evrak listesini ücretsiz talep edebilirsiniz. Gerekli liste tarafınıza mail ya da SMS olarak paylaşıldıktan sonra firmamıza gelerek ya da kargo yolu ile belge teslimi yapabilirsiniz. Yunanistan vize sürecinizi Vizeem aracılığı ile başlatabilirsiniz. Geriye kalan bütün süreci profesyonel danışmanlarımız sayesinde konforlu bir şekilde bitirmiş vizenize kolayca ve güvenle kavuşmuş olursunuz.

Vize Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Yunanistan vizesi başvuru aşamasından sonuçlanana kadar aksiyon gerektiren hızlı geri dönüş beklenen bir vize türüdür. Konsoloslukların istediği ek evrakların takibinden tutun sizi mülakata davet etme zamanlamaları gibi sürekli kontrol gerektiren bu süreç Vizeem danışmanları tarafından sürekli takip edilmektedir. Dosyanızın sıfırdan hazırlanması ve başvuru yapılması Vizeem danışmanları ile çok daha kolay ve hızlıdır. Uzman danışmanımızdan gerekli tüm bilgilere kolayca ulaşabilir danışmanlık bedelini sorabilirsiniz.
vize-danismanlıgı

Yunanistan Vizesi Hakkında Merak Edilenler

Yunanistan’ın ülkemizde en çok tercih edilen seyahat güzergahı olmasının en başlıca sebebi konum olarak yakınlığı ve mutfak kültürümüzün benzemesi ile Türk insanında güvenli seyahat oluşturma hissidir. Başvurunuza verilen Yunanistan vizesi çoklu giriş ise diğer Schengen ülkelerine de giriş yapabilmektesiniz. Yunanistan vizesi genellikle kısa sürede çıkmaktadır. Başvuru yapabilmek için bölge ayrımına dikkat etmek gerekmekte olduğunu unutmamalısınız.

İstanbul Yunanistan Başkonsolosluğunun Yetki Alanları:
Artvin, Bartın, Bayburt, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, Karabük, Kastamonu, Kocaeli, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sinop, Trabzon, Yalova, Zonguldak.

İzmir Yunanistan Başkonsolosluğunun Yetki Alanları:
Afyon, Antalya, Aydın, Burdur, Denizli, Isparta, İzmir, Kütahya, Manisa, Muğla, Uşak, Balıkesir.

Ankara Yunanistan Büyükelçiliği Yetki Alanları:
Adana, Adıyaman, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Batman, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hakkari, Hatay, Iğdır, Karaman, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Malatya, Mardin, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Siirt, Sivas, Şırnak, Tokat, Tunceli, Şanlıurfa, Van, Yozgat.

Edirne Yunanistan Başkonsolosluğunun Yetki Alanları:

Edirne, Kırklareli, Tekirdağ

Yunanistan Vize Türleri

Yunanistan için en çok tercih edilen vize türlerinin başında turistik Schengen vizesi ilk sıradadır. Sadece vizeli olarak seyahate izin veren Yunanistan, kapı vizesi ile gezilemez.

Güvenli ve hızlı başvuru süreci vize konusunda uzman danışmanları ile hizmet sunan Vizeem danışmanlık firması vize alımı için gerekli olan tüm belge ve bilgi birimini sizinle paylaşmaktadır.

  • Turistik
  • Ticari
  • Eğitim
  • Transit
  • Şoför Aile ve Arkadaş ziyareti
  • Gemici
  • Kültürel gezi
  • Kapı vizeleri

Yunanistan başvurularınız için gerekli evrak listesine Vizeem ofisini arayarak veya whatsapp hattımız üzerinden ücretsiz gönderim talep edebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.