Lüksemburg Vizesi

Lüksemburg vizesi, başta 3 aylık maksimum 90 günlük kullanım süresiyle verilen vizedir. Vize süresi başvuru dosyanıza ve daha önceki vize kullanımınıza göre kısa veya uzun süreli olarak verilebilir. Fakat Lüksemburg vizesi başvurunuzun ret alma olasılığı da her zaman göz önünde bulundurulmalıdır. Seyahat etmeden önce pasaport sürenizin yeterli olduğuna dikkat etmeli, evraklarınızın doğruyu yansıttığını gözden geçirmelisiniz. Lüksemburg Konsolosluğunun mülakatları genelde size bir şans vermek için yapılmaktadır. Sunulan başvuru dosyanız ile çelişmemeniz ön koşuldur. Lüksemburg vizesini vermedeki tek yetkili kurum Lüksemburg Konsolosluğudur. Vizeem başvuru dosyanızı Konsolosluğun istediği gibi hazırlamakta uzman turizm acentasıdır.
lüksemburg vizesi

Vize Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Vizeem danışmanlık hizmeti Lüksemburg başvurularınızda gerekli olan tüm güncel bilgilere sahip bir A sınıfı turizm acentasıdır. Uzmanlarımız danışmanlığını sağladığımız Lüksemburg Schengen ülkesi için, dosyanızda bulunması şüphe uyandıran belgeleri belirler ve size doğru yönlendirmeleri yapar. Başvuru formu doldurma ve randevu takibi bu süreç için çok teferruatlıdır. Dosyanızın başvuruya hazır hale gelmesi Vizeem danışmanlarının sorumluluğundadır. Başvuru için ofisimize kadar gelmenize gerek kalmadan, kargo yolu ile talep edilen belgeleri göndermeniz başvuru işlemlerini başlatmak için yeterlidir. Başvuru türünüze uygun evrak listesi için bizimle iletişime geçmeniz vizeniz için ilk adımdır. Geriye kalan tüm süreç Vizeem uzmanları ile devam etmektedir.
vize-danismanlıgı

Lüksemburg Vizesi Hakkında Merak Edilenler

Lüksemburg vizesi başvuru yaptığınız tarih ile seyahat tarihi arasında en az 30 gün süre bulunmalıdır. Vizeniz seyahatinize birkaç gün kalaya kadar çıkmayabilir. Genellikle seyahate 2 gün kala pasaport ve vizeniz teslim edilmektedir. Başvuruda yapılan belge hatası tüm sürecinizi yavaşlatabilir, ret alma olasılığınızı yükseltebilir. Avrupa’nın göbeğinde bulunan Lüksemburg küçük bir ülke olmasının yanı sıra kolay ulaşıma sahiptir. Vizeem danışmanlık ile yapacağınız vize başvurunuzda birden çok Schengen ülkesine seyahat planlayabilirsiniz. Lüksemburg vizenizin çok girişli alımını güçlendirerek, Almanya – Fransa – Belçika geçişlerinizin kolay olmasının önünü Vizeem ile açabilirsiniz. Ara geçiş planlarınızı ve güzergah dilekçenizi Vizeem uzman danışmanları ile birlikte hazırlayabilirsiniz.

Lüksemburg Vize Türleri

lüksemburg vizesi
  • Turistik
  • Ticari
  • Aile Arkadaş ziyareti
  • Kültürel ve öğrenci gezileri
  • Transit
  • Şoför
  • Aupair

Lüksemburg vize başvurularınız için gerekli evrak listesine Vizeem ofisini arayarak veya whatsapp hattımız üzerinden ücretsiz gönderim talep edebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.