İngiltere Vizesi

İngiltere vizesi ile yapacağınız gezi planın hayal kırıklığına dönüşmemesi ve vizenizi almak için en önemli kriter belgelerinizin doğruluğu ve İngilizce oluşudur. Sunduğunuz belgelerin sahte olmaması, güncel ve amacınızı iyi ifade ediyor olması önceliktir. Yapılan başvuru kategorisine uygun gerekli evrak listesini ücretsiz olarak talep edebilirsiniz. Size uygun koşullarını görüşebilmek için 0532 499 84 93 numaralı telefondan arayabilir veya iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak danışmanlarımızdan geri dönüş alabilirsiniz.

Vize Danışmanlık Hizmeti Nedir?

İngiltere vizesi danışmanlık hizmeti sizi gereksiz ayrıntılardan, acaba bu belgenin dosyamda yer alması gerekli mi sorularından kurtarmaktadır. Başvuru formunun, Konsolosluğun istediği doğrultuda tam ve doğru bir şekilde doldurulmasını sağlayarak, sizleri avantajlı konuma getirecektir. Gerekli olan tüm belgeleri dosyanızda sıralı haliyle hazırlamakta uzmandır. Gereksiz bilgilerin vize memurunu şüpheye düşürme durumunu bilen danışmanlarımız, dosyanızda vizenize aykırı belgeleri süzgeçten geçirmektedirler. Unutmayın ki ‘’İngiltere için vizen yoksa, Vizeem var’’.
vize-danismanlıgı

İngiltere Vizesi Hakkında Merak Edilenler

İngiltere vizesi alabilmeniz için ilk kural Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ya da Türkiye’de oturum iznine sahip olmaktır. Bunun yanında Türkiye’de düzenli bir yaşantınız olmalı aynı zamanda maddi gücünüzün yerinde olması ve bunu belgelemeniz gerekmektedir. Vizeem ailesi olarak bizlerin görevi sizlere doğru danışmanlık hizmeti vererek uygun kategoriye başvuru yapmanızı sağlamak, randevularınızı organize etmek, ülkenin istediği evrakları hazırlamak ve  en önemlisi ise başvurularınızın olumlu sonuçlanması için en doğru adımları atmanızı sağlamaktır.

İngiltere vizesi aslında Birleşik Krallık vizesidir. Bu vize ile İngiltere, İskoçya, Galler (Wales) ve Kuzey İrlanda ülkelerini ziyaret edebilirsiniz.

Gezerek görme kültürünün mutlu ve keyifli bir yaşamın anahtarı olduğuna inanan Vizeem uzman kadrosu ile İngiltere’nin kapılarını sonuna kadar sizlere açacaktır.

İngiltere Vize Türleri

  • Turistik
  • Ticari
  • Eğitim
  • Aile Ziyareti
  • Çalışma
  • Erasmus
  • Öğrenci
  • Transit

İngiltere vize başvurularınız için gerekli evrak listesine Vizeem ofisini arayarak veya whatsapp hattımız üzerinden ücretsiz gönderim talep edebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.