Meksika Vizesi

Meksika’ya yapacağınız yolculuk öncesinde vize ile ilgili detaylı ve ücretsiz bir şekilde bilgi almak için Vizeem danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Vizeem aracılığı ile Meksika vizenize 24 saat içinde sahip olmanız için 0532 499 84 93 numaralı telefondan arayabilir veya iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak danışmanlarımızdan geri dönüş alabilirsiniz.
Meksika Vizesi

Vize Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Vize başvurusunda bulunmadan önce hangi vize kategorisinden vize başvurusu yapmanız gerektiği, bu kategoriye ve sizin çalışma durumunuza göre hangi evrakları düzenlemeniz gerektiği, finansal açıdan uygun olup olmadığınız gibi birçok durum için risk analizinden geçmeniz gerekmektedir. Vize danışmalık hizmeti Meksika vize başvuru türünüzü doğru belirlemenizi, hangi evrakları hazırlamanız gerektiğini, vize almak için dosyanızı güçlü bir dosyaya nasıl çevirebileceğiniz gibi konularda sizi doğru yönlendirerek risk analinizi yapmaktadır. Danışmanlık hizmetini gereksiz bularak bireysel olarak yapılan başvurularda evrakların eksik veya hatalı olması, randevunun yanlış kategoriden alınması şeklinde sıklıkla yaşanan problemler sebebiyle maddi kaybın yanı sıra hem zamandan kayıp yaşamanıza hem de vize sicilinizin bozulmasına sebebiyet verecektir. Vizeem üzerinden danışmanlık hizmeti almanız devamında keyifli bir seyahatin kapılarını sizlere sonuna kadar açacaktır.
vize-danismanlıgı

Meksika Vizesi Hakkında Merak Edilenler

Meksika, Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus (Bordo), Hususi (Yeşil), Hizmet (Gri) pasaport sahiplerini vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Kısa süreli Meksika seyahatleri için yapılacak vize başvuruları, Konsolosluk ve vize başvuru merkezleri veya turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.

Meksika vizesine online olarak başvuru yapıldığından, kişinin şahsen bulunma zorunluluğu bulunmamaktadır. Meksika elektronik vize başvuru işlemlerinizin kabul görmesi için seyahatinizin SAE sistemi olan havayolu şirketi ile yapılması şartı aranmaktadır.  Bu sebepten ötürü Vizeem işlemleri sizler adına gerçekleştirerek sürecin başından sonuna kadar sizleri bilgilendirmektedir.

Meksika e-vizesi sadece havayolu ile yapılan seyahatlerde geçerli olup; ulaşım kara ya da deniz yolu ile gerçekleştiriliyorsa kabul görmemektedir. Bu vize ile 30 gün içerisinde yalnızca tek giriş yapılabilmekte ve 180 gün süreli olarak ikamet edilebilmektedir.

Ortalama işlem süresi 1-2 iş günü olup, evraklarınızın hazırlanma aşamasında sorunsuz ve düzgün bir şekilde dosyalarınızın hazırlanması önem arz etmektedir. Başvuru işleminin herhangi bir nedenden dolayı red ile sonuçlanması halinde ödenen vize ücreti başvuru sahibine iade edilmemektedir. Bu nedenle işlemlerin belirlenen prosedüre uygun olarak gerçekleştirilmesi, süreç içerisinde profesyonel destek alınması, seyahat planı ile ilgili oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.

Meksika Vize Türleri

Meksika Vizesi

 

  • Turistik
  • Ticari
  • Öğrenci
  • Aile Ziyareti
  • Transit

Meksika vize başvurularınız için gerekli evrak listesine Vizeem ofisini arayarak veya whatsapp hattımız üzerinden ücretsiz gönderim talep edebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.