Çekya Vizesi

Çek vizesi diğer bilinen adıyla çekya vizesi tarihi dokusuyla hatta kokusuyla ilgi çeken bir Schengen bölgesidir. Genellikle tur gezilerinde en fazla konaklanan ülkelerden birisidir. Çek Cumhuriyeti vizesi almak için Schengen vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. Kısa süreli geziler için alınması gereken vize türüdür. Uzun süreli kalımlar için oturum çalışma gibi Ulusal vize kategorilerine başvurulması gerekmektedir.

Vize Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Vizeem danışmanlık hizmeti olarak Çekya Vizesi almak istediğiniz andan itibaren yanınızda yer alıyoruz. Çek Cumhuriyeti vizesi başvurunuz için gerekli olan belgeler hakkında bilgilendiriyoruz. Dosyanızda bulunması soru işareti oluşturacak belgeleri eklememenizi öneriyor, amacına uygun kategoriden randevu alımınızı gerçekleştiriyoruz. Konsolosluğa gitmenizi gerektiren durumlarda saha personelimiz size eşlik etmekte ve vize süreci boyunca tam bir hizmet almanızı Vizeem olarak sağlamaktayız. Süreç boyunca ve sonunda Vizeem ile seyahatinizin vize alımını dert edinmeyeceksiniz.
vize-danismanlıgı

Çekya Vizesi Hakkında Merak Edilenler

Çek Cumhuriyeti ya da yeni ismiyle Çekya Avrupa turlarının uğrak noktası olarak popülerliğini korumaktadır. Avrupa Schengen bölgesinin göbeğinde yer alan Çekya diğer schengen alanlarına ulaşımı kolay bir bölgededir. Farklı Schengen ülkesinden alınmış ve süresi yeterli aktif bir vizeniz varsa Çekya girişinde kullanabilirsiniz. Kapıda yaşayacağınız kontrollerde her vize türü için ülkeye girişinize onay verilmeme ihtimalinizin olduğunu unutmamalısınız. Çekya vizesi almak için Konsolosluğun tanıdığı Vizeem aracılığı ile başvurunuzu güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Çekya Vize Türleri

Çek Cumhuriyeti vize türleri kısa ve uzun süreli olarak ayrılmaktadır. Danışmanlığını verdiğimiz vize türleri şöyledir:

  • Turistik
  • Ticari
  • Aile Arkadaş ziyareti
  • Eğitim
  • Erasmus

Çekya başvurularınız için gerekli evrak listesine Vizeem ofisini arayarak veya whatsapp hattımız üzerinden ücretsiz gönderim talep edebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.