Schengen Vizesi

Schengen Vizesi

Değişen düzene ayak uyduran 2022 yılından itibaren Yeni nesil vize anlayışını öncülerinden olan Vizeem Vize Hizmetleri özel bir danışmanlık Şirketidir. Schengen ülkeleri başta olmak üzere Tüm dünya ülkeleri için en geçerli güncel ve doğru bilgiyi danışanları ile paylamakta ve doğru yönlendirmeler yaparak istenilen hizmeti hızlı ve güvenilir biçimde kısa sürede sağlamaktadır.

Konsolosluklardan ve Ülke temsilciliklerinden sağlanan bilgiler doğrultusunda Vizeem danışmanınızdan ülkeler hakkında genel bilgilendirmelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilir, Tüm dünya ülkeleri vize başvuruları konusunda destek talep edebilirsiniz.

Schengen Vizesi Başvuru Süreci

Schengen Vizesi

Seyahat planlamanız net olmasa dahi Vizeem Danışmanlarımızdan mevcut durumunuzu paylaşarak doğru yönlendirmeler talep edebilirsiniz. Seyahat planı ve mevcut durumunuza göre Profesyonel danışmanlarımız size mail ya da SMS yolu ile gerekli evraklar listesini iletmektedir. Dilerseniz belgeleri  Vizeem ofisine getirerek  ya da kargo yolu ile ilgili Konsolosluklara başvuru yapmak amaçlı gönderimini sağlayabilirsiniz.

Evrak süreci başladıktan hemen sonra Vizeem danışmanınız gerekli kontrolleri yaparak sizlere hızlı dönüş sağlayacaktır. Konsolosluklara dosyanızın güçlü bir başvuru olarak teslim edilmesi için sizden ek evrak talep edilebilmektedir (örn: anne baba eş sponsor yazısı gibi). Sizin için İlgili Konsolosluk Elçilikten randevu alınarak başvurunuz doğru kategoriden teslim edilir, Vizeem aracılığı ile yapmış olduğunuz vize başvurunuzun  red alma olasılığınız minimuma indirilmiş olursunuz. Unutmayın dosyanızı teslim etme sürecinde yapılan evrak hatası, yanlış kategoriden yapılan başvurular ya da seyahat amacınızı doğru ifade edememiş olmanız red sebep olabilir. Vizeem işinde uzman kadrosundan destek alarak bu süreci zaman kaybetmeden ve endişe yaşamadan güvenle geçirebilirsiniz.