Bizi Tanıyın

Vizeem Hakkında

Vizeem, yılların kazandırmış olduğu tecrübesini vize alımlarınızı kolaylaştırma amacıyla sizlerle buluşturmak için İstanbul Avrupa yakasında kurulmuştur. Turizme önemli katkılarda bulunmayı ilke edinen Vizeem, izleyeceği doğru yol ve kaliteli hizmet politikalarıyla her geçen gün büyümeyi hedeflemektedir. Seyahat edecek kişilerin aklına takılan her türlü soruda, karanlıkları aydınlığa çevireceğini garanti eden Vizeem, tüm platformlarda (Sosyal medya, Email, telefon, uygulamalar, feedback) sizlerden gelen soruları memnuniyetle karşılayacaktır.

Gezerek görme kültürünün mutlu ve keyifli bir yaşamın anahtarı olduğuna inanan Vizeem uzman kadrosu ile dünyanın kapılarını sonuna kadar sizlere açacaktır.

A sınıfı seyahat acentası

Misyonumuz

Etkili ve sağlıklı iletişimi odak noktasında bulunduran bir vize danışmanlık firması olan Vizeem, hizmet verdiği birey ve kurumların yurtdışı planları için gerekli olan belge ve prosedürlerin temini konusunda destek vererek, her daim etik ve yasal standartlara en üst düzeyde uyum göstermeyi misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

Güvenilirlik ve teknolojik yenilikçilik prensipleri çerçevesinde vize hizmetleri alanında mükemmeli yakalamak, yarattığı profesyonel kadro ile kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini ve devamlılığını sağlamaktır.

Ekibimizi Tanıyın

Takımımız

Profesyonel ekibimizle tüm işlemlerinizde yanınızda...

Rabia Esra Ergün

Yönetici

Ömürzat Elif Akarvardar

Vizeem Danışmanı / Tercüman / Rehber

Mehmet Özkan

Dış Operasyon

Barış Öğütcen

Vizeem Sosyal Medya Uzmanı

Web site tasarımı OVVO WEB TASARIM

Müşteri Memnuniyeti

Zaman kaybına yol açan birçok formaliteden sizleri kurtararak vize işlemlerinizi en kısa zamanda sonuçlandırmayı amaçlıyoruz.
Sizden istenen evrakları hazırlamanızda eksiksiz ve güvenilir şekilde danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Ülkelerden gelen bilgiler doğrultusunda sürekli güncellenen bilgi portalımızla en doğru şekilde işlem yapıyoruz.
Vize adına ihtiyacınız olan bütün bilgileri tam ve eksiksiz bir şekilde sunuyoruz.