Slovenya Vizesi

Slovenya vizesi sahibi olmak süresi yeterli, hasarsız bir pasaport sahibi olmanız gerekmektedir. Bunun yanında güncel finansal durumunuzun seyahati karşılıyor olması ya da bir sponsorunuzun olması şarttır. Serbest çalışansanız durumunuzu net açıklar bir dilekçe sunmanız istenmektedir. Vizeem danışmanlık Slovenya vizesi başvurusu hazırlamada uzman ekibi ile sürecin her aşamasında sürekli takip sağlamaktadır. Konsolosluklarla olan iletişim ağını güncel tutarak her yeni bildirimden sizi haberdar ederek, dosyanızın hangi aşamada olduğunun bilgisini anlık olarak paylaşır.

Vize Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Vizeem danışmanlık olarak hizmetini aldığınız vize danışmanlığını en uygun fiyata en iyi hizmeti vererek sağlıyoruz. Detaylı bilgi gerektiren maksimum özen isteyen bu süreç danışmanlarımız tarafından titizlikle yürütülmektedir. Başvuru formu gerekli belgeler randevu alma dosya hazırlama süreçleri danışmanlarımız tarafından hizmetinize sunulmaktadır. Her dosya için ret alma ihtimalini göz önünde bulunduran danışmanlarımız bu ihtimali dosyanızı güçlendirerek minimuma indirir.
vize-danismanlıgı

Slovenya Vizesi Hakkında Merak Edilenler

Slovenya vizesi almak için geçerli bir Schengen vizenizin olmaması gerekmektedir. Seyahatinizin başlangıcı için geçerli bir vizeniz varsa vizenizi ilgili Konsolosluktan iptal ettirmeniz gerekmektedir. Üstelik 18 yaş altı çocuklardan seyahat izin belgesi gibi noter onaylı belgeler istenmektedir. Bununla birlikte yetersiz bilgi ile başvurmanız üzücü telafisi zor sonuçlara sebep olabilir. Son olarak Slovenya Schengen vizesi reddine itiraz yolu açık değildir. Bunun yerine Slovenya, tekrar başvuru yolunu açık tutmaktadır.  Vizeem ile  tekrar yaptığınız başvuruda ”red” aldığınız  maddeleri çürütür, güçlü belgeler ile dosyanız hazırlanır. Sunulan dosyanıza uygun iyi niyet dilekçesi eklenir. Sonuç olarak Vizeem ile ikinci bir şansa ihtiyaç duymadan tek seferde vizenize kavuşmak bu süreçler içerisinde en kolayıdır.

Slovenya Vize Türleri

Slovenya vizesi türleri diğer Schengen ülkelerine göre daha fazla seçeneklidir. Bu yüzden hangi kategoriden başvuru yapmanız gerektiği hakkında bilgi sahibi olmak için danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

  • Turistik vize
  • Ticari vize
  • Eğitim vizesi
  • Kültürel vize
  • Tıbbı tedavi sağlık sebepleri vize
  • Transit vize
  • Şoför vizesi
  • AB yakını ve Eşi için vize
  • Erasmus vizesi

Slovenya vize başvurularınız için gerekli evrak listesine Vizeem ofisini arayarak veya whatsapp hattımız üzerinden ücretsiz gönderim talep edebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.