Slovakya Vizesi

Slovakya vizesi genellikle isim yakınlığından ötürü Slovenya ile karıştırılmaktadır. Schengen ülkeleri için belgeler genellikle hemen hemen aynıdır. Slovakya vizesine sahibi olmak için, Vizeem’e ulaşarak gerekli olan evrak listesini talep edebilirsiniz. Uzman danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi alarak başvuru türünüzü birlikte belirleyebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti hususi pasaport sahiplerinin Slovakya seyahatleri için vize ihtiyacı bulunmaktadır. Özel sebep içeren seyahat planınız için Vizeem danışmanlarından destek talep edebilirsiniz.

Vize Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Vize danışmanlık hizmeti Slovakya vizesine sorunsuz, hızlı ve güvenli ulaşmanıza yardımcı olur. Başvurunun yapılabilmesi için sizden istenen ufak tefek belgelere uzman Vizeem ekibi aracılığı ulaşabilir, ofisimize gelerek teslim edebilirsiniz. Üstelik belgelerinizi kargo yolu ile hızlıca göndererek işlemlerinize başlatabilirsiniz. Kolay olduğu düşünülerek bireysel hazırlanan vize türleri turistik ticari ve ziyarettir. Bu yüzden en çok ret alan kategorilerde bu kategorilerdir. Nasılsa davetiyem var kesin vize çıkar denilerek hazırlanan başvurular hüsranla sonuçlanmaktadır. Vizeem olarak verdiğimiz danışmanlık hizmeti, seyahat amacınıza uygun evrakları Konsolosluk başvurusuna uygun hale getirmektir. Son olarak eksiklerinizi belirleyen danışmanlarımız, zaman kaybetmeksizin tamamlanmasını hızlıca sağlamaktadır.
vize-danismanlıgı

Slovakya Vizesi Hakkında Merak Edilenler

Slovakya vizesi başvurusunda bulunmadan önce pasaportunuzun, dönüşünüzden minimum 3 ay daha geçerli olması gerekmektedir. Evlilik sebepli soyisim değişikliklerinde geçerli vizeniz maksimum 15 gün geçerli olmaktadır. Balayı seyahati gibi bir algı olduğundan 15 günlük sürede yeniden vize başvurusu yapmanıza gerek yoktur. Fakat süre aşımında yeni pasaport ve belgelerin tamamı ile sıfırdan vize başvurusu yapmanız gerekmektedir. Vize aktarımı yapmanızın da önü açık tutulmuştur. Vize aktarımı için gerekli olan bilgilendirmeleri uzman Vizeem danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

Slovakya Vize Türleri

Slovakya ziyareti gerçekleştirmek için Schengen ya da Ulusal kategorilerden başvuru yapmanız gerekmektedir. Ziyaret amacınızı belirlemeniz için danışmanlığını verdiğimiz kategoriler şöyledir:

  • Turistik
  • Ticari
  • Ziyaret
  • Transit
  • Çalışma
  • Aile birleşimi
  • Eğitim
  • Şoför

Slovakya vize başvurularınız için gerekli evrak listesine Vizeem ofisini arayarak veya whatsapp hattımız üzerinden ücretsiz gönderim talep edebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.