Nijerya Vizesi

Diplomatik (siyah) pasaport sahipleri hariç, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ya da oturumu izni olan başvuru sahiplerinin başvuru yapmaları gerekmektedir. Yapacağınız başvuru kategorisine uygun gerekli evrak listesini ücretsiz olarak talep edebilmek ve size uygun koşulları görüşebilmek için 0532 499 84 93 numaralı telefondan arayabilir veya iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak danışmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.
nijerya vizesi

Vize Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Nijerya için bizlerden alacağınız danışmanlık hizmeti, evraklarınız Konsolosluğun ilettiği bilgiler doğrultusunda en güncel şekilde hazırlanmasını sağlayacaktır. Doğru danışmanlık hizmeti ile Konsolosluk nezdinde dosyanızı daha güçlü sunma fırsatı elde edebilirsiniz. Başvuru dosyanızı Vizeem danışmanları ile hazırlamanız vize alımlarınızdaki engelleri, yüksek oranda ortadan kaldıracaktır.
vize-danismanlıgı

Nijerya Vizesi Hakkında Merak Edilenler

Nijerya Cumhuriyeti’ne seyahat etmeyi planlayan T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport, Yeşil (hususi), Gri (Hizmet) hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Diplomatik (Siyah) Pasaporta sahip Türk vatandaşları ise Nijerya Cumhuriyetine 90 günü aşmamak kaydıyla vizesiz seyahat etme hakları bulunmaktadır.

Nijerya vizesi almak isteyen başvuru sahipleri, Nijerya Konsolosluğu tarafından istenen bütün koşullara sahip olmalı ve istenen tüm belgeleri eksiksiz olarak Nijerya Büyükelçiliği konsolosluk vize bölümüne sunmalıdırlar.

Nijerya vizesi için pasaportun planlanan Nijerya seyahati sonrasından en az 6 ay daha geçerli olması gerekmektedir. Nijerya, eski tip (çipsiz) pasaportlarla yapılan vize başvurularını kabul etmemektedir. Pasaportun yıpranmış veya yırtık olmaması önem arzetmektedir. Hasar görmüş pasaportlarla yapılan vize başvurularının olumlu olarak sonuçlanma ihtimali çok düşük olmaktadır. Hasar görmüş pasaportla yaptığınız ya da yapacağınız Nijerya vize başvurunuz kabul edilse ve vizenizi alsanız bile sınırdan geri çevrilmeniz çok büyük bir olasılıktır. Bu olumsuz durumun bir sonraki vize başvurularınızı da etkileyeceğini hatırlatmak isteriz.

Nijerya’da ortalama işlem süresi 5 ile 7 iş günüdür.

Vizeem Turizm Nijerya vizesine dair her türlü danışmanlığı sizlere sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Nijerya Vize Türleri

nijerya vizesi

 

 

  • Nijerya Turistik Vize
  • Nijerya Ticari Vize
  • Nijerya Çalışma Vizesi

Nijerya vize başvurularınız için gerekli evrak listesine Vizeem ofisini arayarak veya whatsapp hattımız üzerinden ücretsiz gönderim talep edebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.