Küba Vizesi

Küba vizesi tek girişli ve genellikle kısa süreli alınan bir vize türüdür. Küba ilk etapta maksimum 30 günlük tek girişli vize vermektedir. Başvuru formu doldurulurken kesinlikle hataya açık değildir. Vizenize sahip olsanız dahi ülke girişlerinde, formla uyuşmayan bir cevap verildiği taktirde kapıdan girişinize izin verilmeyebilir. Küba vizesi diğer vize türleri gibi pasaportunuza yapıştırılmaz. Seyahatinizin maksimum bir ay öncesinden başvuru yapılmasına izin vermektedir.
küba vizesi

Vize Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Vizeem danışmanlık ile Küba vizesine 24 saatten kısa bir sürede sahip olursunuz. Küba vizesi için olması gereken belgelerin listesine uzman danışmanlarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. İstenen belgeleri taratarak ya da kargo yolu ile Vizeem ekibine ulaştırmanız halinde Küba vizeniz 24 saat içerisinde çıkmaktadır. Gerekli olan tüm detay bilgilerine Vizeem danışmanları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
vize-danismanlıgı

Küba Vizesi Hakkında Merak Edilenler

Küba vizesi ile seyahat süreniz içerisinde tek sefer olma koşulu ile Küba’da bulunan  göçmenlik bürosundan 30 gün vize uzatmasında bulunabilirsiniz. Ticari yapılacak olan Küba seyahatleri için tanınan hak, 30 gün içinde minimum 7 maksimum 15 günlük kullanımlıdır. Renkli sokakları sıcak iklimi doğal iklim güzellikleri ile hayatınıza enerji getirecek olan Küba gezilesi ister turistik ister ticari istersenizde Aile arkadaş ziyareti olsun vizeniz Vizeem’den olsun.

Küba Vize Türleri

küba vizesi

 

  • Turistik tek girişli 30 gün
  • Ticari tek girişli 30 gün içerisinde 7-15 gün kullanım haklı
  • Ziyaret tek girişli 30 gün

Küba vize başvurularınız için gerekli evrak listesine Vizeem ofisini arayarak veya whatsapp hattımız üzerinden ücretsiz gönderim talep edebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.