İsveç Vizesi

İsveç vizesi başvuru formunu tek seferde hatasız ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Bu vize ile diğer Schengen ülkelerine de geçiş yapabilirsiniz. Schengenler arası geçişlerde sorun çıkmaması için vizenizin çok girişli olması gerekmektedir. Eğer İsveç’e araç ile geçiş yapacaksanız güzergah yazısı ve araca ait belgeler ibraz etmeniz gerekmektedir. Schengen ülkeleri arasında İsveç sağlık alanında kullandığı ileri teknoloji sayesinde tıbbı tedavi amaçlı vize talep eden ülkelerin başında gelmektedir. Kısa süreli vize başvurularında sunulan evrakların yanında dosyanızı güçlendiren sponsor evrakları da eklemeniz İsveç vizenizi almanız için etkili olabilmektedir.

Vize Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Vizeem danışmanlık hizmeti İsveç vizenizin uzman gözüyle hazırlanması için kurulmuş A sınıfı bir turizm acentasıdır. İsveç seyahat planınız için vize sürecini tamamen bize bırakabilirsiniz. Randevu alma, dosya hazırlama, başvurunuzu yapma, başvuru takibi gibi süreçler ile Vizeem danışmanınız ilgilenir. Konsolosluk talepleri ile danışmanınız ilgilenir ve size gerekli bilgilendirmelerin paylaşımını anlık olarak yapar.
vize-danismanlıgı

İsveç Vizesi Hakkında Merak Edilenler

Kuzey ışıklarını en iyi konumunda görmenizi sağlayan vizenin adıdır, İsveç vizesi. Kısa süreli İsveç seyahatiniz bitmeden vizenizi uzatmak isteyebilirsiniz. Fakat vize uzatma işlemi Schengen ülkelerinde mümkün olmamaktadır.  Vize kullanımına ekstra dikkat eden İsveç’in size verdiği vizeyi doğru kullanmanız durumunda sonraki başvurularınızda daha ılımlı olacaktır. Turizm’in yanı sıra Kültürel etkinlikler içinde Kültürel vize türünden başvuru kabul etmektedir. Vizeem danışmanlarının doğru yönlendirmeleri ile Konsoloslukların tam olarak istediği gibi bir başvuru dosyası hazırlamış olursunuz. Kuzey ışıklarını yakından görüp, geleneksel buzdan otelde kalmanız için tek engeliniz İsveç vizenizin olmaması. Ticari amaçlı ya da Aile ziyareti gibi vize alımlarınızda uzman Vizeem ekibi danışmanlarını arayabilirsiniz.

İsveç Vize Türleri

  • Turistik
  • Ticari
  • Eğitim
  • Aile Arkadaş ziyareti
  • Transit
  • Erasmus
  • Kültürel
  • Aile birleşimi
  • Çalışma

İsveç vize başvurularınız için gerekli evrak listesine Vizeem ofisini arayarak veya whatsapp hattımız üzerinden ücretsiz gönderim talep edebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.