Finlandiya Vizesi

Finlandiya diğer ismiyle Finlandiya Cumhuriyeti, soğuk iklim sevenler için gezilmesi en güzel Schengen ülkelerinden birisidir. Türk pasaport sahiplerinin ya da Türkiye’de oturumu olan yabancı vatandaşların sadece vizeli olarak geçişine izin verilmektedir. Finlandiya vizesi alabilmek, zannedildiği kadar kolay değildir. Seyahatiniz için yeterli maddi gücünüz olduğunu kanıtlamanın yanı sıra vatanınıza geri döneceğinizi de kanıtlamanız istenir. İlk girişinizin Finlandiya olması koşulu ile diğer Schengen ülkelerine de giriş yapmanız mümkündür.
helsinki

Vize Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Vizeem danışmanlık hizmetini almanızdaki asıl amaç seyahat planınızın gerçekleşmesini sağlamaktır. İster ticari İster turistik olsun Finlandiya geziniz için vizeye sahip olmanız gerekmektedir. Tek başınıza evrak hazırlamanız günlerinizi alırken Vizeem danışmanlık ile bu süre birkaç saat içinde tamamlanmış olur. Sizden istenecek belli başlı belgeler haricinde geriye kalan tüm rezervasyon gibi olmazsa olmaz işlemleri danışmanlarımız yapmaktadır.
vize-danismanlıgı

Finlandiya Vizesi Hakkında Merak Edilenler

Finlandiya vizesi başvurusundan sonra vizenin çıkma süresi tahmini olarak 7 – 15 iş gününü bulabilmektedir. Başvuru evraklarının eksik olması durumunda eksik evrağın tamamlanması istenebilir, ya da eksik haliyle sonuçlanabilir. Eksik belge ile yapılan başvuru dosyası geri de çevrilebilir. Tüm ihtimalleri bilerek danışmanlık yapan Vizeem uzmanları dosyanızın güçlü bir başvuru olması için tüm hünerlerini verdiği hizmette size sunmaktadır. Finlandiya vizesi için ret ihtimali her zaman vardır, dosya hazırlama aşamasında danışanın şeffaf olması çok önemlidir.

 

Finlandiya Vize Türleri

finlandiya vizesi
  • Turistik
  • Ticari
  • Eğitim
  • Aile arkadaş ziyareti
  • Erasmus
  • Transit
  • Kültürel
  • Çalışma

Finlandiya vize başvurularınız için gerekli evrak listesine Vizeem ofisini arayarak veya whatsapp hattımız üzerinden ücretsiz gönderim talep edebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.