Maldivler Vizesi

Maldivler Cumhuriyeti Gri -Bordo-Yeşil- Siyah pasaport sahiplerine 30 gün süre ile giriş hakkı vermektedir. Türkiye Cumhuriyeti pasaport sahiplerine vize muafiyeti tanınmaktadır. Vizeli ülkeler gibi belge sunma zorunluluğu bulunmamaktadır. Ülkemizde genellikle turistik, ticari olarak Maldivler ziyareti yapılmaktadır.
maldivler vizesi

vize-danismanlıgı

Maldivler Vizesi Hakkında Merak Edilenler

Maldivler vizesi Türkiye Cumhuriyeti pasaport sahiplerine vizesiz giriş hakkı tanır. Ülkemizde sıklıkla balayı tatillerinin en çok tercih edilen adresi Maldivlerdir. Tam bir tatil cenneti olan Maldiv Cumhuriyeti için vize şartı olmasa da seyahat esnasında yanınızda konaklama ve ulaşım belgelerinizi Vizeem olarak bulundurmanızı öneriyoruz. Seyahat esnasında karşılaşabileceğiniz herhangi bir sağlık problemine önlem olarak seyahat sağlık sigortasını Vizeem ile çok uyguna yaptırmanızın mümkün olduğunu hatırlatırız. Maldivler aktarmalı bir uçuşunuz bulunuyor ise de gideceğiniz ülke için vizenizi ya da oturumunuzu göstermeniz gerektiğini hatırlatırız.

maldivler vizesi

Maldivler için daha fazla bilgi edinebilmek için Vizeem ofisini arayabilir veya whatsapp hattımız üzerinden geri dönüş alabilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.