Tayland Vizesi

Tayland seyahatiniz öncesinde detaylı ve ücretsiz bir şekilde bilgi almak için Vizeem danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Uzun dönemde gerekli evrak listesini talep edebilmek ve size uygun koşulları görüşebilmek için 0532 499 84 93 telefondan arayabilir veya iletişim bölümünde bulunan formu doldurarak danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
Tayland Vizesi

Vize Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Tayland uzun dönem vizesi için hangi kategorisinden vize başvurusu yapmanız gerektiği, bu kategoriye ve sizin çalışma durumunuza göre hangi evrakları düzenlemeniz gerektiği, finansal açıdan uygun olup olmadığınız gibi birçok durum için risk analizinden geçmeniz gerekmektedir. Danışmanlık hizmetini gereksiz bularak bireysel olarak yapılan başvurularda evrakların eksik veya hatalı olması, randevunun yanlış kategoriden alınması şeklinde sıklıkla yaşanan problemler sebebiyle maddi kaybın yanı sıra büyük bir zaman kaybı da yaşanmaktadır. Vizeem Danışmanlık olarak size en iyi hizmeti en kısa sürede vererek seyahatinizi kolaylaştırıyor ve vize sürecinde en doğru adımları atmanızı sağlıyor.
vize-danismanlıgı

Tayland Vizesi Hakkında Merak Edilenler

Tayland’a seyahat amacıyla ziyarette bulunacak T.C. Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri 30 gün , Yeşil (hususi), Gri (Hizmet) ve Siyah(Diplomatik) sahipleri 90 gün boyunca Tayland’a olan seyahatlerinde vizeden muaftırlar. 90 günden daha uzun olan seyahatlerde başvuru sahiplerinin, Tayland Ankara Büyükelçiliği ve Tayland İstanbul Fahri Konsolosluğu’na başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu durum Umuma mahsus pasaport sahiplerinde 30 günden daha uzun süreli kalışı gerektiyorsa vize alımına sebebiyet vermektedir.

Tayland turistik vizesi, 3 ay tek girişli ve 6 ay çok girişli olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Tek girişli Tayland vizesinin geçerlilik süresi 3 ay kalma ve 60 gün ile sınırlıdır. Çok girişli Tayland turistik vizesinin geçerlilik süresi ise 6 ay kalış ve maksimum 60 gündür.

Tayland vizesi ücreti vize türüne, seyahatin amacına ve kalış süresine göre değişkenlik göstermektedir. Tayland vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama işlem süresi 3-5 iş günüdür.

Tayland Vize Türleri

Tayland Vizesi

 

  • Turistik
  • Ticari
  • Çalışma
  • Öğrenci

Tayland vize başvurularınız için gerekli evrak listesine Vizeem ofisini arayarak veya whatsapp hattımız üzerinden ücretsiz gönderim talep edebilirsiniz.

Gideceğiniz ülkeyle ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz ?

Blog yazımız sizi etkileyebilir.